O mnie – Kalendarz

     Nazywam się Piotr Jan Gajewski i zajmuję się fotografią. Poza profesjonalną fotografią ślubną staram się realizować także jako uniwersalny twórca i artysta, bo tak naprawdę fotograf w moim przekonaniu to nie zawód czy umiejętność, a styl życia. Nie chcę w tym miejscu pisać wytartych sloganów typu – jak ja bardzo kocham fotografować, czy – fotografia to moja ulubiona dziedzina. Staram się kreatywnie podchodzić do fotografii i pracować na maksimum moich możliwości. Podejmując się zdjęć staram się dokładnie zapoznać z Państwa oczekiwaniami, potrzebami, marzeniami, wizjami, bo tak naprawdę to Wy sami kształtujecie w znacznym stopniu fotografie, które dla Was wykonuję i bez Waszego wsparcia, zaangażowania i entuzjazmu nie mógłbym osiągnąć oczekiwanych rezultatów. W fotografii ślubnej fascynuje mnie wielowątkowość tematyczna, cała paleta środków artystycznych. To nieograniczone źródło inspiracji dla fotografa.W latach ubiegłych otrzymałem wyróżnienia w polskich i międzynarodowych konkursach fotograficznych organizowanych m.in przez stowarzyszenia WPJA, AGWPJA oraz ISPWP. Od 2009 roku jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Fotografów Ślubnych, które skupia środowisko twórczych i uznanych polskich fotografów ślubnych.

W galeriach na tej stronie, która jest poświęcona wyłącznie fotografii ślubnej, znajdą Państwo moje prace wybrane z wielu setek tysięcy na przestrzeni blisko dziesięciu lat fotografowania ślubów. Wybrałem te zdjęcia, które w moich oczach zawierają ładunek emocji, sens chwili i piękno ludzi oraz otaczającego nas świata, a także mają skłaniać odbiorcę do refleksji.

W dziale kontakt znajdą Państwo linki do stron poświęconych mojej działalności w zakresie fotografii studyjnej, portretowej, reklamowej, dziecięcej, mody i innych. Bogate portfolio fotografii znajdą Państwo także na moim BLOGu. Fotografie ślubne wykonuję przede wszystkim w Poznaniu, ale bez przeszkód mogę dojechać lub dolecieć w dowolne miejsce jeśli uznają Państwo, że to ja powinienem fotografować wasz ślub lub wykonać dla was sesję plenerową.

NAJNOWSZE ZDJĘCIA I INFORMACJE NA BLOGU i facebook

TERMINY ZAREZERWOWANE (ZAJĘTE):

The CALENDAR below reflects my availability for photography sessions and weddings

Booked days:

2018

KWIECIEŃ (APRIL) – 

MAJ (MAY) – 5

CZERWIEC (JUNE) –  2, 16, 30

LIPIEC (JULY) – 21

SIERPIEŃ (AUGUST) – 18, 25

WRZESIEŃ (SEPTEMBER) – 15, 29

PAŹDZIERNIK (OCTOBER) –

Actual offer via e-mail – studiofomo@gmail.com