Fotografia komunijna – studio czy plener?

Studio FOMO zaprasza jak co roku na sesje komunijne zrealizowane w naszym studiu w Poznaniu, gdzie mamy do dyspozycji kilka aranżacji – scenografii oraz w plenerze.

Fotografia komunijna stanowi cenną pamiątkę tego wyjątkowego wydarzenia w życiu dziecka i dla wielu rodziców ważne jest, aby pierwsza komunia święta ich dziecka została uwieczniona przez profesjonalnego fotografa, żeby przez wiele kolejnych lat można było cieszyć oczy pięknymi zdjęciami w stroju komunijnym.

Zdjęcia wykonujemy zgodnie z Waszym życzeniem i służymy poradami w zakresie przygotowania do zdjęć, wyboru dodatków i innych detali. Sesja może stanowić prezent. Wówczas przygotowujemy specjalny voucher, który możecie wręczyć jako prezent.

Koszt sesji wraz z kompletem dużych odbitek wynosi tylko 250zł. Sesja komunijna trwa godzinę i obejmuje 10 gotowych, starannie opracowanych fotografii w wersji cyfrowej oraz komplet 10 dużych odbitek 20x30cm – format A4 na papierze CANON premium glossy, w tym jedno wybrane zdjęcie w białej ramce, co czyni naszą ofertę niezrównaną!
Sesję można przedłużyć, można wykonać wariant mieszany – np. część sesji w studiu a część w plenerze, można zamówić więcej zdjęć i odbitek.
Na życzenie za dopłatą wykonujemy także albumy fotograficzne zamiast kompletu odbitek, albo dodatkowo w cenie od 100zł.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego, albo telefonicznego

Studio FOMO: Poznań, ul. Prądzyńskiego 49,    tel. 693613838   email: studiofomo@gmail.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*